loader image

KATEGORIA

- MYJNIA RĘCZNA -

MYJNIA RĘCZNA

Myjnia ręczna

Myjnia ręczna to najefektywniejszy sposób na poprawę wyglądu pojazdu. Gwarantuje zdecydowanie lepsze rezultaty niż tradycyjna myjnia natryskowa, a ponadto jest bezpieczniejsza dla lakieru niż myjnie automatyczne. W Carich na pierwszym miejscu stawiamy dokładność. Skutecznie oczyszczamy lakier, reflektory, szyby, plastiki i chromowane elementy wykończenia. Usuwamy też zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc, takich jak wnęki drzwi. Aby nie dopuścić do powstania zacieków, osuszamy umyty pojazd przy użyciu ręczników z mikrofibry i sprężonego powietrza. Sposób realizacji usługi zawsze dopasowujemy do konkretnego pojazdu. Zależy nam na zapewnieniu możliwie najlepszych efektów. Dodatkowo, usługa może zostać rozszerzona o dodatkowe zabiegi, którymi są deironizacja felg, kosmetyka komory silnika oraz aplikacja dressingu na opony. Cennik usług znajduje się tutaj.

Myjnia dla biznesu

Zajmujemy się kompleksową kosmetyką wszystkich pojazdów. Sprawiamy, że używane auta ponownie prezentują się jak w dniu wyjazdu z salonu, a nowo zakupione samochody dłużej cieszą nowością. Połączenie wiedzy i doświadczenia pozwala nam efektywnie dobierać techniki detailingowe do potrzeb, oczekiwań i budżetu kontrahentów. Gwarantujemy indywidualne podejście, terminowość i wysoką jakość oferowanych usług. Nasza firmowa hala jest jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów z branży autodetailingu w regionie.

Door-2-Door

Usługa przeznaczona zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniamy odbiór samochodu z wybranego przez Klienta miejsca i bezpieczny transport do Carich w celu wykonania ustalonych wcześniej zabiegów kosmetycznych. Po skończonej pracy odstawiamy pojazd pod wskazany adres.
Do wyboru oferujemy dwie metody przewozu samochodu:
⇨ osobisty odbiór przez naszego pracownika
⇨ za pomocą lawety, przez co przebieg auta i ilość paliwa w baku pozostaną niezmienione.

Korzystanie z usługi Door-2-Door to oszczędność czasu oraz wygoda - termin i parametry usługi dopasowujemy do dostępności i oczekiwań Klientów. Cena: 70zł.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowgo lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego
lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Formularz kontaktowy