loader image

Centrum Kosmetyki Pojazdowej Carich

Szanowni Państwo,
w imieniu całego zespołu pragniemy powitać Państwa na naszej stronie. Z branżą kosmetyki pojazdów i car detailingu jesteśmy związani od 2015 roku. Doświadczenie i determinacja zdobyte przez te lata pozwoliło nam zbudować miejsce, w którym obecnie jesteśmy. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo pojazdu oraz realizację usługi z dbałością o detale i w ustalonym terminie. Przeprowadziliśmy kosmetykę setek pojazdów, wzięliśmy udział szkoleniach, zebraliśmy mnóstwo doświadczenia i wypracowaliśmy unikalne know-how, na fundamencie którego rozwijamy własne pomysły.

Całkowite bezpieczeństwo.

Gwarancja wysokiej jakości.

Niezawodność i terminowość.

Indywidualne podejście.

Team profesjonalistów

Nasz zespół liczy 12 osób. Prowadzimy stałą rekrutację wyszukując najlepszych Pracowników na rynku. Najważniejsze jednak, co osiągnęliśmy przez ostatnie lata to Państwa zaufanie i jakość świadczonych przez nas usług.
Nasza chęć samodoskonalenia wpływa na większy udział firmy w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Przyczynia się to do ciągłego wzrostu efektywności prowadzonych przez nas działań oraz maksymalizowania satysfakcji Klientów.

Lokalne zaangażowanie

Jako firma chętnie wspieramy mniejsze inicjatywy oraz pomagamy młodym lokalnym sportowcom, żużlowcom juniorom takimi jak: Kacper Mania oraz Oliwier Buszkiewicz. W ramach tych działań wspieramy również lokalny Klub Speedrowerowy Szawer Leszno.

Zaufanie najwyższą wartością

Nasze usługi staramy się wyceniać po wcześniejszych oględzinach pojazdu. Wtedy dobieramy i tworzymy najlepszą ofertę dopasowaną do oczekiwań i budżetu Klienta.
Wierzymy, że zaufanie jest fundamentem, który stanowi o sile wzajemnych relacji oraz odwadze do kreowania zmian.

Carich... Twój 'samochód' nasze 'bogactwo' doświadczeń.
Do zobaczenia!

Profesjonalne środowisko pracy

Kilka miesięcy projektowania i prac budowlanych zaowocowało stworzeniem komfortowej przestrzeni dopasowanej do oczekiwań Klientów i potrzeb pracowników. W 2019 roku oddaliśmy do użytku nowo wybudowany obiekt, który jest jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów w branży kosmetyki samochodowej w regionie.

Obiekt przy ul. ul. Malczewskiego 6 w Lesznie to:
- ponad 450m² przestrzeni do prac kosmetyki pojazdowej
- sześć niezależnych stanowisk do prac detailingowych
- stanowisko do naprawy i renowacji tapicerki
- dwa w pełni zabudowane stanowiska strefy mokrej, gdzie znajduje się myjnia ręczna dla aut osobowych i dostawczych
- wygodny parking dla Gości
- w pełni zabudowana, profesjonalna myjnia ręczna
- komfortowe biuro obsługi Klienta

Partnerzy

W Carich niezwykle cenimy współpracę z naszymi partnerami. W ramach naszych działań dużą wagę przywiązujemy do perspektywy kreowania długofalowej kolaboracji. Budowanie relacji na lata jest naszym priorytetem przy rozpoczynaniu wspólnych działań z innymi podmiotami. Współtworzenie wysokiej jakości usług opiera się na sprawdzonych i zaufanych kontrahentach. Jesteśmy firmą otwartą na nowe wyzwania i pomysły, dlatego też nie boimy się zawierać nowych aliansów z innymi uczestnikami rynku.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowgo lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego
lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.