loader image

KATEGORIA

- PERSONALIZACJA -

PERSONALIZACJA

Zmiana koloru auta (car wrapping)

Car Wrapping czyli potocznie mówiąc zmiana koloru auta za pomocą folii to świetny sposób żeby wyróżnić się na drodze i jednocześnie zabezpieczyć oryginalną powłokę lakierniczą. Zachowanie lakieru w idealnym stanie skutkuje podwyższeniem wartości samochodu przy późniejszej sprzedaży. Oklejanie to alternatywa do nieodwracalnego i jednocześnie drogiego procesu malowania. Współpracujemy z certyfikowanym instalatorem folii 3M. Oklejamy całe samochody lub poszczególne elementy, np. dach, progi, spoiler, lusterka, maskę. Ponadto projektujemy grafikę zgodnie z życzeniem Klientów.

Zmiana koloru felg

Posiadanie samochodu o niestandardowych cechach jest znakomitym sposobem na to, aby wyróżnić się z tłumu i pokazać swój indywidualizm. Dla osób zainteresowanych taką formą tuningu pojazdu w naszej ofercie posiadamy usługę zmiany koloru felg. Zabieg wykonany jest z dużą dokładnością, dzięki czemu efekt porównywalny jest do fabrycznie barwionych obręczy.

Przyciemnianie szyb

Przyciemnienie szyb poprawia aspekt wizualny pojazdu z zewnątrz, jednocześnie chroniąc wnętrze przed działaniem promieni słonecznych, które mogą utrudniać jazdę i w dłuższej perspektywie czasu powodować matowienie kokpitu i tapicerki. W Carich przyciemnianie szyb odbywa się po wcześniejszym wybraniu przez Klientów stopnia zaciemnienia. Oferujemy tylko certyfikowane folie wysokiej jakości, które gwarantują użytkowanie przez długie lata. Po wykonaniu zabiegu przyciemnienia szyb nasi Klienci otrzymują zaświadczenie potwierdzające jakość i legalność wykonanej usługi.

Modelowanie i tuning kierownicy

Obszywamy różnego rodzaju kierownice: od prostych dwuramiennych do wieloramiennych sportowych. Metodę obszycia oraz zastosowane materiały i kolory nici dobieramy do oczekiwań Klientów. Ponadto wykonujemy modyfikacje kształtu - od klasycznego spłaszczenia dolnej części po dorabianie bicepsów, tricepsów i tzw. wąsów pod kciuki. Na czas świadczenia usługi zapewniamy naszym Klientom kierownicę zastępczą.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowgo lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego
lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Formularz kontaktowy