loader image

KATEGORIA

- TAPICERSTWO -

TAPICERSTWO

Naprawa foteli

Świadczymy usługi renowacji foteli samochodowych. Ze względu na częstotliwość użytkowania oczywistym jest, że z czasem pokrycie foteli zacznie się ścierać i tracić swoją atrakcyjność. Naprawa poszycia foteli jest świetną opcją dla osób, które chcą odświeżyć wygląd wnętrza auta i podnieść komfort podróży, a także dla tych, którzy planują sprzedaż pojazdu i chcieliby poprawić walory estetyczne. Proces poprzedzony jest prezentacją naszych katalogów zawierających próbki wielu rodzajów tapicerek. Nasi pracownicy w razie jakichkolwiek wątpliwości doradzą, który materiał będzie prezentował się najlepiej. Sam proces wymiany obicia polega na wymontowaniu fotela z wnętrza pojazdu, dokonaniu niezbędnych pomiarów, przygotowaniu wykrojów, wszyciu nowej tapicerki i ponownym zamontowaniu fotela w aucie.

Obszywanie kierownic

W ofercie posiadamy usługę obszywania kierownic, które uległy wytarciu i zniszczeniu w wyniku eksploatacji. W Carich działamy na najlepszych oraz sprawdzonych skórach samochodowych o różnych specyfikacjach - każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru jest skóra gładka, perforowana i alcantara. Wybrany materiał jest obszywany trwałymi nićmi dostępnymi w bogatej palecie kolorów. W razie pytań nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, który wariant prezentuje się najatrakcyjniej i najlepiej sprawdzi się w pojeździe. Posiadamy modele testowe, które umożliwiają bliższe zapoznanie się z asortymentem. Dobrej jakości obicie gwarantuje pewny chwyt kierownicy, co przekłada się na bezpieczeństwo. Na czas świadczenia usługi zapewniamy naszym Klientom kierownicę zastępczą. Wykonujemy również modyfikację kształtu kierownicy.

Naprawa podsufitek

Materiał podsufitowy często ulega zabrudzeniu i uszkodzeniu ze względu na poziom wilgotności w pojeździe, kontakt z przedmiotami lub dłońmi oraz dym papierosowy. Zwykłe produkty czyszczące mogą nie być w stanie przywrócić podsufitce dobrego wyglądu i konieczna będzie jej renowacja przy pomocy preparatów o specjalnym przeznaczeniu. Gdy na materiale powstały dziury i inne większe niedoskonałości, jedynym wyjściem będzie całkowita wymiana podsufitki. W Carich dysponujemy zarówno profesjonalnymi produktami naprawczymi jak i próbkami wielu materiałów o różnych strukturach, kolorach i wzorach. Nasi Klienci mają dostęp szerokiej gamy możliwych zamienników, a na miejscu proponujemy doradztwo ze strony naszych pracowników.

Inne usługi auto-tapicerskie

W naszej ofercie można znaleźć usługi takie jak:
⇨ obszycie gałek skrzyni biegów
⇨ naprawa podłokietników
⇨ naprawa tapicerki drzwi
⇨ renowacja innych elementów
wykończenia

Każdy z tych elementów w znaczący sposób wpływa na wewnętrzną estetykę pojazdu, jednak wszystkie po czasie się zużywają i wymagana jest ich renowacja. Carich posiada materiały wykończeniowe w różnych wzorach, kolorach i o różnych strukturach, które skutecznie zastępują te oryginalnie zastosowane przez producenta. Umożliwia to przeprowadzenie napraw w możliwie najmniej inwazyjny sposób.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowgo lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego
lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Formularz kontaktowy