loader image

KATEGORIA

- POZOSTAŁE USŁUGI -

POZOSTAŁE USŁUGI

Przygotowanie pojazdu do sprzedaży

Nie ulega wątpliwości, że pierwsze wrażenie ma bardzo duże znaczenie. Przygotowanie do sprzedaży to wieloetapowy proces, dopasowywany pod względem wykonanych zadań do oczekiwań Klientów. Celem jest maksymalizacja wartości sprzedawanego pojazdu. Usługa zwykle obejmuje ręczne mycie, czyszczenie detailingowe, kosmetykę komory silnika, kosmetykę wnętrza oraz korektę lakieru. Czyste i zadbane auto zwiększa zainteresowanie potencjalnych nabywców oraz podnosi wartość oferowanego pojazdu. Zebrane dane, takie jak stan techniczny pojazdu i grubość powłoki lakierniczej mogą zostać dodane do treści ogłoszenia.

Faktem jest, że wiele decyzji zakupowych zostało zainicjowanych przez atrakcyjne, przykuwające uwagę zdjęcia. Dobrej jakości fotografie to obok chwytliwego opisu sposób na wyróżnienie się spośród ofert konkurencji na portalach internetowych. Z tego powodu usługę detailingową poszerzyliśmy o przygotowanie pakietu fotografii gotowych do umieszczenia w ogłoszeniu sprzedażowym. Ponadto pomagamy w dokonaniu wyceny wartości rynkowej pojazdu i przygotowujemy ogłoszenie do publikacji w sieci

Przygotowanie pojazdu do sprzedaży

Nie ulega wątpliwości, że pierwsze wrażenie ma bardzo duże znaczenie. Przygotowanie do sprzedaży to wieloetapowy proces, dopasowywany pod względem wykonanych zadań do oczekiwań Klientów. Celem jest maksymalizacja wartości sprzedawanego pojazdu. Usługa zwykle obejmuje ręczne mycie, czyszczenie detailingowe, kosmetykę komory silnika, kosmetykę wnętrza oraz korektę lakieru. Czyste i zadbane auto zwiększa zainteresowanie potencjalnych nabywców oraz podnosi wartość oferowanego pojazdu. Zebrane dane, takie jak stan techniczny pojazdu i grubość powłoki lakierniczej mogą zostać dodane do treści ogłoszenia. Faktem jest, że wiele decyzji zakupowych zostało zainicjowanych przez atrakcyjne, przykuwające uwagę zdjęcia. Dobrej jakości fotografie to obok chwytliwego opisu sposób na wyróżnienie się spośród ofert konkurencji na portalach internetowych. Z tego powodu usługę detailingową poszerzyliśmy o nieodpłatne przygotowanie pakietu fotografii gotowych do umieszczenia w ogłoszeniu sprzedażowym. Ponadto pomagamy w dokonaniu wyceny wartości rynkowej pojazdu i przygotowujemy ogłoszenie do publikacji w sieci

Door-2-Door

Usługa przeznaczona zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniamy odbiór samochodu z wybranego przez Klienta miejsca i bezpieczny transport do Carich w celu wykonania ustalonych wcześniej zabiegów kosmetycznych. Po skończonej pracy odstawiamy pojazd pod dowolny, wskazany adres. Do wyboru oferujemy dwie metody przewozu samochodu:
⇨ osobisty odbiór przez naszego kierowcę
⇨ za pomocą lawety, przez co przebieg i ilość paliwa w baku pozostaną niezmienne.
Korzystanie z usługi Door-2-Door to oszczędność czasu oraz wygoda - termin i parametry usługi dopasowujemy do dostępności i oczekiwań Klientów.

Transport autolawetą

W Carich posiadamy własną autolawetę. Przetransportujemy każdy samochód osobowy w dowolne, wyznaczone przez Klientów miejsca. Zajmujemy się transportem krajowym i zagranicznym pojazdów, ograniczając dodatkowe koszty i stres związany z samodzielną organizacją transportu, m.in. przy zakupie nowego auta. Świadczymy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Jest to niezwykle pomocne w razie zdarzenia drogowego unieruchamiającego pojazd. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, który zdecydowanie ułatwi i skróci cały proces związany z przetransportowaniem niefunkcjonującego już pojazdu do miejsca naprawy lub złomowania.

Auto zastępcze

Świadczymy usługi związane z wypożyczaniem pojazdów. Zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty do legalnego poruszania się nimi po drogach. W naszej ofercie posiadamy samochody osobowe oraz busy. Auto zastępcze z pewnością okaże się pomocne, w sytuacji gdy samochód ulegnie awarii lub wypadkowi i będą nad nim prowadzone prace naprawcze. Kierowcy potrzebujący szybkiej asysty w trudnej sytuacji związanej z brakiem środka transportu z pewnością znajdą u nas coś dla siebie.

Dezynfekcja polimerowo-srebrowa

Jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z bakteriami i wirusami.
Dezynfekcja odbywa się przez rozprowadzenie po pojeździe lub obiekcie suchej mgły z preparatu biobójczego. Taki sposób dystrybucji gwarantuje penetrację najbardziej niedostępnych zakamarków i duży zasięg działania, co przekłada się na bardzo wysoką skuteczność i krótki czas realizacji usługi. Stosowany produkt charakteryzuje nieporównywalnie dłuższy okres działania niż po zastosowaniu tradycyjnych środków dezynfekcyjnych. Kompleksy srebrowo-polimerowe skutecznie powstrzymując reprodukcję mikroorganizmów. Nowatorska, opatentowana formuła preparatu powoduje, że czas wyłączenia z użycia pomieszczeń lub pojazdów po dezynfekcji zazwyczaj nie przekracza 90 minut.

Ozonowanie

Usuwanie drobnoustrojów, grzybów i nieprzyjemnych zapachów. Ozon jest trójatomową cząsteczką tlenu, która wykazuje silne działanie antyseptyczne. Gaz emitowany przez wysokiej klasy generator rozprzestrzenia się w pomieszczeniach lub kabinach pojazdów i eliminuje zagrzybienia oraz nieprzyjemny zapach.
Obecnie ozonowanie szczególnie zaleca się wykonywać jako uzupełnienie dezynfekcji polimerowo-srebrowej.

Karta Stałego Klienta

Rabaty i zniżki indywidualne

Dla stałych Klientów indywidualnych oraz firm przewidujemy rabaty i zniżki oraz spersonalizowane oferty uwzględniające obsługę flot samochodów firmowych. Zapraszamy do kontaktu, tel.: +48 691 533 347 lub mail: biuro@carich.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowgo lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego
lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Formularz kontaktowy