loader image

KATEGORIA

- MYJNIA RĘCZNA -

MYJNIA RĘCZNA

Myjnia ręczna

Myjnia ręczna to najefektywniejszy sposób na poprawę wyglądu pojazdu. Gwarantuje zdecydowanie lepsze rezultaty niż tradycyjna myjnia natryskowa, a ponadto jest bezpieczniejsza dla lakieru niż myjnie automatyczne. W Carich na pierwszym miejscu stawiamy dokładność. Skutecznie oczyszczamy lakier, reflektory, szyby, plastiki i chromowane elementy wykończenia. Usuwamy też zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc, takich jak wnęki drzwi. Aby nie dopuścić do powstania zacieków, osuszamy umyty pojazd przy użyciu ręczników z mikrofibry i sprężonego powietrza. Sposób realizacji usługi jest zawsze dopasowujemy do konkretnego pojazdu. Zależy nam na zapewnieniu możliwie najlepszych efektów. Dodatkowo, usługa może zostać rozszerzona o dodatkowe zabiegi, którymi są deironizacja felg, kosmetyka komory silnika oraz aplikacja dressingu na opony.

Myjnia dla biznesu

Zajmujemy się kompleksową kosmetyką wszystkich pojazdów. Gdzieś tu jeszcze, że jesteśmy profesjonalistami-pasjonatami. Zainteresowanie i ciągły rozwój. Sprawiamy, że używane auta ponownie prezentują się jak w dniu wyjazdu z salonu, a nowo zakupione samochody dłużej cieszą nowością. Połączenie wiedzy i doświadczenia pozwala nam efektywne dobierać techniki detailingowe do potrzeb, oczekiwań i budżetu kontrahentów. Gwarantujemy indywidualne podejście, terminowość i wysoką jakość oferowanych usług. Nasza firmowa hala jest jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów z branży autodetailing w regionie. Ten button poniżej z Photoshopa

Door-2-Door

Usługa przeznaczona zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniamy odbiór samochodu z wybranego przez Klienta miejsca i bezpieczny transport do Carich w celu wykonania ustalonych wcześniej zabiegów kosmetycznych. Po skończonej pracy odstawiamy pojazd pod wskazany adres.
Do wyboru oferujemy dwie metody przewozu samochodu:
⇨ osobisty odbiór przez naszego pracownika
⇨ za pomocą lawety, przez co przebieg auta i ilość paliwa w baku pozostaną niezmienione.

Korzystanie z usługi Door-2-Door to oszczędność czasu oraz wygodna - termin i parametry usługi dopasowujemy do dostępności i oczekiwań Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowgo lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Formularz kontaktowy