loader image

KATEGORIA

- PIELĘGNACJA WNĘTRZA -

PIELĘGNACJA WNĘTRZA

Detailing wnętrza

W ramach usługi wnętrze pojazdu zostaje dokładnie odkurzone i wyczyszczone, a nieprzyjemne zapachy zniwelowane. Skrupulatnie i z dużą dokładnością przywracamy czystość podłodze, fotelom, pasom, tapicerce drzwi, podsufitce, elementom kokpitu oraz przestrzeni bagażnika. Korzystając z precyzyjnych pędzelków, szczotek oraz sprężonego powietrza docieramy do trudno dostępnych miejsc takich jak schowki, szyny foteli i inne ciasne przestrzenie. Pracując z delikatnymi materiałami oraz ekranami zachowujemy szczególną ostrożność. Na koniec dokładnie myjemy szyby oraz aplikujemy preparaty antystatyczne.

Pranie i konserwacja tapicerki materiałowej

Czysta tapicerka przekłada się na lepszy wygląd pojazdu i wyższy komfort podróży. W Carich wykonujemy kompleksowe usługi czyszczenia oraz konserwacji tapicerki. Różne rodzaje tapicerek wymagają różnego podejścia, dlatego proces czyszczenia i konserwacji zawsze dopasowujemy do materiału, nad którym pracujemy. Jedną z częściej stosowanych metod jest tzw. pranie ekstrakcyjne. Polega ono na mechanicznym wtarciu preparatu rozpuszczającego zabrudzenia w powierzchnię, a następnie usunięciu zanieczyszczeń przy użyciu maszyny natryskowo – ssącej. W odróżnieniu od innych technik, przy ekstrakcji stosuje się środki niskopieniące, które nie pozostawiają osadu. Dzięki temu materiał po zabiegu dłużej utrzymuje swoją czystość. W celu zabezpieczenia tapicerki materiałowej oraz dywaników dodatkowo impregnujemy je środkiem ochronnym NCP © Fabric Protector, który gwarantuje, że podczas przypadkowego zalania materiału, płyny go nie zabarwią, lecz utrzymają się na powierzchni.

Czyszczenie i zabezpieczenie tapicerki skórzanej

Skórzana tapicerka jest bardzo trwała jednak wymaga szczególnej pielęgnacji. Systematyczna pielęgnacja znacznie wydłuży żywotność skóry oraz pozwoli na utrzymanie jej w nienagannym stanie przez wiele lat. W Carich używamy sprawdzonych i bezpiecznych preparatów, przeznaczonych do czyszczenia tapicerek skórzanych. Posiadamy akredytację firmy Colourlock Polska, która jest wiodącą marką kosmetyków do czyszczenia, konserwacji i renowacji skór samochodowych. Proces czyszczenia rozpoczyna identyfikacja rodzaju obicia - ten krok definiuje jakie produkty zostaną wykorzystane. Kolejnym krokiem jest dokładne i delikatne odkurzanie skórzanych elementów. Następny etap to czasochłonne oczyszczanie z użyciem dedykowanych preparatów oraz szczotek i ściereczek z mikrofibry. Efekt kosmetyki może zostać utrwalony przez zaaplikowanie wysokiej jakości ceramicznej powłoki Nano Ceramic Protect ©. Jej zadaniem jest ochrona tapicerki przed negatywnym wpływem promieniowania UV, starzeniem się oraz pękaniem skóry. Ponadto molekularna struktura preparatu zapobiega wnikaniu brudu w jej strukturę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowgo lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Formularz kontaktowy