loader image

KATEGORIA

- PIELĘGNACJA WNĘTRZA -

PIELĘGNACJA WNĘTRZA

Detailing wnętrza

W ramach usługi wnętrze pojazdu zostaje dokładnie odkurzone i wyczyszczone, a nieprzyjemne zapachy zniwelowane. Skrupulatnie i z dużą dokładnością przywracamy czystość podłodze, fotelom, pasom, tapicerce drzwi, podsufitce, elementom kokpitu oraz przestrzeni bagażnika. Korzystając z precyzyjnych pędzelków, szczotek oraz sprężonego powietrza docieramy do trudno dostępnych miejsc takich jak schowki, szyny foteli i inne ciasne przestrzenie. Pracując z delikatnymi materiałami oraz ekranami zachowujemy szczególną ostrożność. Na koniec dokładnie myjemy szyby oraz aplikujemy preparaty antystatyczne. Cennik usług znajduje się tutaj.

Pranie i konserwacja tapicerki materiałowej

Czysta tapicerka przekłada się na lepszy wygląd pojazdu i wyższy komfort podróży. W Carich wykonujemy kompleksowe usługi czyszczenia oraz konserwacji tapicerki. Różne rodzaje tapicerek wymagają różnego podejścia, dlatego proces czyszczenia i konserwacji zawsze dopasowujemy do materiału, nad którym pracujemy. Jedną z częściej stosowanych metod jest tzw. pranie ekstrakcyjne. Polega ono na mechanicznym wtarciu preparatu rozpuszczającego zabrudzenia w powierzchnię, a następnie usunięciu zanieczyszczeń przy użyciu maszyny natryskowo – ssącej. W odróżnieniu od innych technik, przy ekstrakcji stosuje się środki niskopieniące, które nie pozostawiają osadu. Dzięki temu materiał po zabiegu dłużej utrzymuje swoją czystość. W celu zabezpieczenia tapicerki materiałowej oraz dywaników dodatkowo impregnujemy je środkiem ochronnym NCP © Fabric Protector, który gwarantuje, że podczas przypadkowego zalania materiału, płyny go nie zabarwią, lecz utrzymają się na powierzchni. Cennik usług znajduje się tutaj.

Czyszczenie i zabezpieczenie tapicerki skórzanej

Skórzana tapicerka jest bardzo trwała jednak wymaga szczególnej pielęgnacji. Systematyczna pielęgnacja znacznie wydłuży żywotność skóry oraz pozwoli na utrzymanie jej w nienagannym stanie przez wiele lat. W Carich używamy sprawdzonych i bezpiecznych preparatów, przeznaczonych do czyszczenia tapicerek skórzanych. Posiadamy akredytację firmy Colourlock Polska, która jest wiodącą marką kosmetyków do czyszczenia, konserwacji i renowacji skór samochodowych. Proces czyszczenia rozpoczyna identyfikacja rodzaju obicia - ten krok definiuje jakie produkty zostaną wykorzystane. Kolejnym krokiem jest dokładne i delikatne odkurzanie skórzanych elementów. Następny etap to czasochłonne oczyszczanie z użyciem dedykowanych preparatów oraz szczotek i ściereczek z mikrofibry. Efekt kosmetyki może zostać utrwalony przez zaaplikowanie wysokiej jakości ceramicznej powłok. Jej zadaniem jest ochrona tapicerki przed negatywnym wpływem promieniowania UV, starzeniem się oraz pękaniem skóry. Ponadto molekularna struktura preparatu zapobiega wnikaniu brudu w jej strukturę. Cennik usług znajduje się tutaj.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowgo lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego
lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Formularz kontaktowy