loader image

KATEGORIA

- RENOWACJA LAKIERU -

RENOWACJA LAKIERU

Korekta lakieru

Korekta lakieru to proces regeneracji zewnętrznej powłoki lakierniczej przy pomocy maszyny polerskiej i specjalistycznych past. Ma na celu usunięcie uszkodzeń i zarysowań, zapewniając całkowitą gładkość i głęboki kolor. Usługa, w zależności od stanu powierzchni lakierniczej, może być jedno lub wieloetapowa. Korekta jednoetapowa to podstawowa forma usługi, zapewniająca eliminację większości mikrouszkodzeń i znacząco poprawiająca wygląd pojazdu. Wieloetapowa korekta lakieru to złożony proces mający na celu eliminację wszystkich możliwych do usunięcia defektów oraz uszkodzeń i przywrócenia lakieru do stanu idealnego, salonowego. Pierwszy krok polega na usunięciu najgłębszych zarysowań poprzez tzw. cutting, drugi na eliminacji drobniejszych niedoskonałości, które powodują, że lakier wydaje się matowy, a trzeci pozwala nadać powierzchni bardzo efektowny, lustrzany połysk. Za każdym razem proces rozpoczyna ocena jakości i pomiar grubości powłoki lakierniczej. Pozwala to dopasować parametry pracy i zaplanować najefektywniejsze działania. Podczas pracy gwarantujemy bezpieczeństwo i dbałość o szczegóły. Cennik usług znajduje się tutaj.

Usuwanie rys i przetarć

Podstawowa usługa usuwania małych niedoskonałości powstałych na karoserii, w wyniku losowych zdarzeń. Idealne do usuwania defektów, które nie dotarły jeszcze do dolnej warstwy lakieru. Mimo, że jest to najprostsza forma regeneracji zewnętrznej powłoki lakieru, wykorzystuje się do niej dedykowane preparaty, które pozwalają na szybką i dokładną eliminację powstałych uszkodzeń.

Renowacja kloszy lamp

Usługa renowacji kloszy lamp czołowych polega na regeneracji frontu lampy. Efektem, który uzyskujemy po zmatowieniu, wypolerowaniu oraz zabezpieczeniu powierzchni lampy jest przejrzystość oraz zwiększenie zasięgu i intensywności światła. Będzie to zdecydowanie pomocne przy nocnych podróżach, gdzie lepsza widoczność drogi wpływa na bezpieczeństwo kierowcy. Carich podejmuje się prac nad kloszami lamp, które w wyniku przebytych kilometrów pożółkły, zmatowiały czy popękały.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowgo lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego
lub przez media społecznościowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Formularz kontaktowy